o Nas


 

 


PZRE BESTAL Sp. z o.o. działa w sektorze energetycznym od 2000 roku. Pierwotnie jako działalność gospodarcza, następnie w efekcie przekształcenia w 2013 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Domeną działalności BESTAL jest produkcja oraz prefabrykacja elementów rurociągów, elementów urządzeń i instalacji kotłowych i okołokotłowych, montaż, serwis oraz remonty zakresu armatury przemysłowej.

Oferujemy produkcję i prefabrykację, montaż oraz serwis w zakresie kotłów parowych i wodnych, rurociągów pary i wody gorącej, instalacji kwasoodpornych, wymienników ciepła, rurociągów energetycznych i technologicznych, zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych, kanałów spalin, konstrukcji stalowych oraz przeglądy, naprawy i serwis armatury przemysłowej.

Wykonujemy elementy i urządzenia wg norm KER oraz dokumentacji powierzonej lub własnej.

Działamy w oparciu o posiadane uprawnienia: ISO 9001:2015, PN-EN ISO 3834-2, EN 1090-1:2009 (EXC2), Wytwarzanie według modułu G Dyrektywy ciśnieniowej w zakresie wytwarzania zbiorników ciśnieniowych i elementów rurociągów dla przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, oraz uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na takich obiektach jak Elektrownia Bełchatów i Opole, Elektrownia Turów, Elektrownia Połaniec, elektrownie i elektrociepłownie Grupy TAURON (Łagisza, Jaworzno, Siersza, Tychy, Bielsko-Biała), Elektrociepłownia Będzin, FORTUM Zabrze i Częstochowa.