OK, zamknij
Wersja polskaWersja angielska

OFERTA

Gięcie rur i kształtowników - oferta PZRE Bestal

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną montażową i handlową, zawierającą szeroką gamę produktów i usług dla przemysłu energetycznego, górniczego, chemicznego oraz ciepłownictwa.
Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego posiadane przez naszą firmę pozwalają nam na oferowanie szerokiego zakresu usług dla najbardziej wymagających klientów.
Priorytetową i najszybciej rozwijaną częścia naszej działalności jest gięcie rur, kształtowników i profili w bardzo szerokim zakresie . Wykonujemy grodzie i ekrany kotów energetycznych, wężownice wszelkiego typu, wymienniki ciepła- ale i również ramy ratraków dla odbiorcy w Szwajcarii i elementy gięte balustrad.

Uprawnienia naszych spawaczy oraz sprzęt którym dysponują pozwalaja nam i w tym zakresie na spełnienie oczekiwań klientów.

Gwarantujemy solidną, terminową realizację dostaw oraz szybkie działanie w sytuacjach awaryjnych. Sami zajmujemy się montażami i remontami więc rozumiemy, że czasem mały element może być konieczny do zakończenia remontu w terminie lub usunięcia awarii.

Zawsze jesteśmy gotowi do negocjacji cen i warunków finansowych współpracy. Dysponujemy własnym transportem, jesteśmy w stanie dostarczyć materiały na wskazane miejsce.

W czasie naszej działalności elementy dostarczane przez nas były montowane na budowach całego kraju oraz Niemiec, Francji, Węgier, Serbii, Słowenii i innych.
Również nasi pracownicy zajmujący się realizacjami posiadają doświadczenie zdobyte na wielu budowach w kraju i za granicą.

Działamy w ramach przyznanych uprawnień:
- Dyrektywa Cisnieniowa 97/23/WE
- Uprawnienia UDT dotyczace naprawy, modernizacji oraz wytwarzania elementów kotłów
- Uprawnienia Spawalnicze: TÜV wg EN ISO3834-2 oraz Instytutu Spawalnictwa, PL

Do wykonanych elementów oraz wykonanych prac dołączamy komplet atestów oraz świadectw kontroli jakości.

Copyright © 2011 by Bestal , wykonanie i utrzymanie Wizja.Net