Prefabrykacja-Produkcja


 


Link - Produkty ->

- Zawieszenia, podparcia wykonane wg KER (m.in podparcia  ślizgowe, zawieszenia jednocięgnowe i dwucięgnowe, stopy  poziome i pionowe, zawieszenia jednosprężynowe i  dwusprężynowe),

-  Łuki gładkie,

- Gięcie kształtowników,

- Gięcie blach i płaskowników,

- Dysze zdmuchiwaczy,

- Zsypy z wykładzinami z blach trudnościeralnych,

- Wymienniki ciepła,

- Elementy instalacji odkurzaczy przemysłowych,

- Kołnierze szyjkowe,

- Kompensatory różnych typów,

- Łuki segmentowe,

- Wężownice,

- Wykonanie konstrukcji o różnym poziomie skomplikowania,

- Elementy gięte balustrad,

- Elementy gięte o skomplikowanych kształtach,

- Elementy urządzeń ciśnieniowych,

- Osłony termopar,


PREFABRYKACJA:

Oferujemy Państwu szeroko rozumianą prefabrykację elementów. Od lat wykonujemy gięcia rur, blach, płaskowników oraz kształtowników w oparciu m.in. o normy PN EN 12952, PN EN 13480 oraz wytyczne Urzędu Dozoru Technicznego WUDT-UC.

Posiadamy również wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001.

Dzięki pracownikom z dużym doświadczeniem zawodowym, prefabrykujemy nie tylko elementy o prostych kształtach i formie, ale również te znacznie bardziej zaawansowane.

W związku z tym, że posiadamy wdrożony system PN EN ISO 3834-2, oraz uznane przez UDT, UDT-CERT i TUV technologie spawania, zlecona nam prefabrykacja elementów nie musi zakończyć się samym procesem gięcia.

Wykonujemy gięcie i spawanie elementów wykonanych z materiałów ze stali z grupy pierwszej ( tj. P235, P355, 16Mo3 i inne) ale również z materiałów bardziej zaawansowanych jak: 10CrMo9-10, 13CrMo4-5, X10CrMoVNb9-1, X10CrWMoVNb9-2. Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu, również spawanie elementów wykonanych ze stali nierdzewnej  w oparciu o uznane technologie spawania, które posiadamy. W procesach spawania wykorzystujemy spoiwo znanych producentów jak: ESAB, Bohler, Lincoln Electric i inne.

Ze uwagi na fakt, iż współpracujemy z Laboratoriami Badań  Nieniszczących, jesteśmy w stanie przeprowadzić szereg badań na wykonanych dla Państwa elementach, łącznie z pomiarami pocienienia i owalizacjii na wykonanych gięciach, oraz próbą drożności (kulowaniem).

Na życzenie klienta wykonujemy: próby ciśnieniowe elementów, malowanie elementów, kołkowanie czy odbiory z udziałem Jednostki Notyfikowanej.

Dysponujemy własnym transportem, w związku z tym jesteśmy w stanie dostarczyć materiał na wskazane miejsce.

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do gięcia rur mosiężnych oraz duplex.